Balance test

Nedopusť, aby pro tebe bylo tvé vlastní tělo a zdraví záhadou. Domácí test suché kapky krve ti ukáže, jak na tom ve skutečnosti jsi.

(Pro klienty, kteří využívají mé služby je cena BalanceTestu zvýhodněná.)

Věda nám koluje v žilách.

Tato jednoduchá testovací sada (laboratorní test) měří hladinu zánětu na základě poměru Omega-6 a Omega-3 mastných kyselin v krvi a další zajímavé ukazatele, které vypovídající o fungování buněk.

Během osobní konzultace vysvětlím vše důležité, pak si v pohodlí svého domova uděláš jednoduchý test ze suché kapky krve, který prozradí, jak je tvůj organismus vyživen a schopen vstřebávat důležité živiny z potravy, jak vypadá pod mikroskopem tvůj jídelníček a zda se dokážeš dobře bránit skrytému zánětu.

Pro koho je test vhodný? 

Pro každého, protože přetrvávající zánět může vést k řadě dalších znepokojivých problémů, pokud zůstane neodhalen. Když pochopíš důležitost správného poměru mastných kyselin Omega-6 a Omega-3, porozumíš, jak vyrovnání zdravé hladiny zánětu může ochránit před mnoha chronickými stavy.

Důležité: Testy nenahrazují lékařskou péči, jsou jen jejím doplňkem. Zdravotní stav konzultuj vždy se svým lékařem.

Chceš čekat dlouhé měsíce na vyšetření a svou diagnózu a nebo chceš začít své problémy řešit hned? Vezmi zdraví do vlastních rukou. Začni pomalu měnit způsob svého myšlení, aby bylo více podporující, začni využívat další obohacující prostředky (různé typy masáží, esenciální oleje, koupele, byliny, doplňky a další). 

 

Co, když buňky nejsou nemocné, ale jen hladové? Co, když tělo nepotřebuje primárně léky na civilizační nemoci? Co, když jen prahne po správném palivu? A jsme schopni potřebu těla ujíst? Je v dnešní stravě vše potřebné?

 

Za 10-14 dnů budeš mít k dispozici výsledky svého krevního BalanceTestu,  který s tebou projdu a všechny ukazatele ti vysvětlím a spolu se Zdeňkou Prušákovou Řepovou ti navrhneme řešení na míru tvým individuálním potřebám.

 

Testy provádí nezávislá a spolehlivá analytická laboratoř Vitas https://www.vitas.no/ s certifikací GMP. Jde o sadu testu prováděného metodou suché krevní kapky s certifikací CE IVD. 

 

Poradenstvím Tě společně se mnou provádí certifikovaná výživová poradkyně Zdeňka Prušáková Řepová, DiS. Naše konzultace nenahrazují v žádném případě lékařskou péči, diagnostiku a nejedná se o zdravotní výkon. 

 

Věř, že domácí testování nebylo nikdy snazší. Začni tím, že se se mnou spojíš a já ti poskytnu test za prémiovou cenu (pořizovací cenu) společně s řešením na míru. 

 

KONTROLNÍ TEST

Za 4-6 měsíců se opět potkáme. Můžeš si udělat druhý kontrolní test z kapky krve, abys viděl/a, kam jsi se svými hodnotami pokročil/a. Pokud dodržuješ doporučení, výsledky se vždy dostaví! Nemůžu se dočkat, až uvidíš, že to skutečně funguje!

Balance test instrukce: https://www.youtube.com/watch?v=FLwURBGtv4g

Přejít nahoru