ZINZINO

Dejte tělu živiny a odmění Vás! Výživa založená na testování – farmako-nutriční výživa.

zinzino

Covid mi doslova změnil život. A protože nestačí opečovat duši, ale je třeba se starat i o tělo, stala jsem se partnerkou společnosti ZINZINO a v tandemu se Zdeňkou Prušákovou Řepovou pomáháme lidem k tomu, aby našli trvalou životní rovnováhu.

 

Všechno dohromady mi to dává obrovský smysl, protože jsou vidět u lidí opravdu skvělé výsledky. ZINZINO JE ŽIVOTNÍ STYL.


Udělala jsem to! Otestovala jsem se a dala tělu to, co potřebovalo.

První výsledek testu září 2022

Druhý výsledek testu únor 2023

1692263b-fe89-43e4-82dd-97882833b9a1

Ve dvou se to lépe táhne, jsme tandem a spojily jsme síly. Spolupráce se Zdeňkou Prušákovou Řepovou je pro mě zásadní. 

Duše a tělo jedno jsou, stejně jako energie a hmota. Můžeme být duševně vyladění, mít zpracovaná všechna naše traumata a bloky, ale když neopečujeme naši tělesnou schránku a nedodáme tělu živiny na buněčné úrovni skrze potraviny a kvalitní potravinové doplňky, nebude nám dobře. Tak to zkrátka je.

Navíc: Jakými lidmi se obklopíš, takový máš život.

Zdeňka toho ví o výživě a ZINZINU obrovské množství. Poskytuje svoje služby s vášní a radostí, nakazí vás optimismem, inspiruje a motivuje a co já osobně oceňuji nejvíc je to, že je trpělivá, na nikoho netlačí, ví, že všechno má svůj čas. Její webovky jsou tu: https://www.hitzdravi.cz/kontakt/

Ani jedna z nás samozřejmě nikoho neléčí! To musí udělat každý sám.  Umíme ale podpořit každého člověka, který se na nás obrátí. Pokud bude chtít, můžeme garantovat, že za pár měsíců bude mít energie na rozdávání minimálně stejně, jako my dvě🙋🏼‍♀️🙋🏻‍♀️

ZINZINO je dostupné pro každého, co však přinese spolupráce přímo s námi dvěma? 

Každý z nás je jiný a má odlišné potřeby. Umíme analyzovat stav, navrhnout srozumitelný postup, který vede k řešení, pomáhat v procesu změny, motivovat a taky se společně posouvat a radovat z úspěchů.    

První konzultace v rozsahu 30 minut je vždy zdarma a slouží k ujasnění očekávání a stanovení pravidel spolupráce vhodných pro obě strany. Moc rády se s vámi osobně potkáme, online je samozřejmě taky fajn.

Objednávat produkty můžete samozřejmě přímo skrze tento link:

Přejít nahoru