Proč já & ZINZINO

Covid mi změnil život, protože jsem měla možnost si chvíli “povídat” na kapačkách a kyslíku s mojí “konečností”. Po návratu z nemocnice mi trvalo půl hodiny, než jsem vylezla 10 schodů, nemohla jsem dýchat, pohybovala jsem se pomaleji, než šnek a moje obrovská životní energie zmizela. 

 

V nemocnici se zjistilo se, že mám diabetes typu II. Necelý měsíc před tím, než jsem tam skončila, jsem fyzicky a psychicky zkolabovala a vyhořela. Bylo to na přelomu roku 2020 a 2021. Neměla jsem žádnou kondičku, vypadaly mi skoro všechny vlasy a vážila jsem 115 kg. Měla jsem pocit, že už se z toho nedostanu. Ale byla jsem vděčná za to, že jsem dostala druhou životní šanci. Tátu odvezla sanitka dva dny před tím, než jsem skončila v nemocnici já, jenže táta už se domů nevrátil. Po 5 týdnech v nemocnici zemřel. Usilovali jsme o návštěvy, ale nepovedlo se nám to. Nemohli jsme k němu a umíral sám. Pro rodinu to byla obrovská rána a vlastně se nám všem na chvíli doopravdy zhroutil svět. V březnu 2021 jsem se skrze jednu známou dostala k balančnímu rybímu oleji od ZINZINA. Potřebovala jsem tělu nějak pomoci, tak jsem začala olej užívat, ale tehdy ještě malé dávky. Přesto olej pomohl, protože za půl roku byly vlasy zpátky. Začala jsem se víc hýbat, lépe jíst, víc spát a otužovat. Rovnala jsem si hlavu skrze práci s emocemi a pomalu se začala nadechovat. Než jsem mohla říct, že jsem z toho všeho venku, trvalo mi to 1,5 roku. 

 

V létě 2022 jsme se setkaly na sítích se Zdeňkou Prušákovou Řepovou. Byla to láska na první pohled. Tak jsme si rozuměly, že jsme se chvíli na to potkaly osobně. Já z Českého ráje, ona z Českých Budějovic. Řešily jsme všechno možné, protože máme mnoho společného, ale nejvíc jsem zjišťovala, jak ještě víc mému tělu pomoci ke zdraví. Zdeňka řekla jenom: “přidej víc oleje a otestuj se”. Pak začala povídat o produktech a příkladech klientů. Vůbec jsem nevěděla, že může být ZINZINO kromě dokonalých pomocníků pro moje tělo i obchodní a životní příležitost. Nabídek do síťového marketingu jsem dostávala hodně, jenže tenhle způsob prodeje mě nikdy moc nelákal.

 

V nemocnici se zjistilo se, že mám diabetes typu II. Necelý měsíc před tím, než jsem tam skončila, jsem fyzicky a psychicky zkolabovala a vyhořela. Bylo to na přelomu roku 2020 a 2021. Neměla jsem žádnou kondičku, vypadaly mi skoro všechny vlasy a vážila jsem 115 kg. Měla jsem pocit, že už se z toho nedostanu. Ale byla jsem vděčná za to, že jsem dostala druhou životní šanci. Tátu odvezla sanitka dva dny před tím, než jsem skončila v nemocnici já, jenže táta už se domů nevrátil. Po 5 týdnech v nemocnici zemřel. Usilovali jsme o návštěvy, ale nepovedlo se nám to. Nemohli jsme k němu a umíral sám. Pro rodinu to byla obrovská rána a vlastně se nám všem na chvíli doopravdy zhroutil svět. Se ZINZINEM to bylo ale úplně jinak, protože jsem si na sobě ověřila, že mi oleje opravdu hodně pomáhají. K tomu jsem si přečetla knížku od Dr. Paula Claytona – Ať je jídlo vaším lékem. Nová cesta ke zdraví, uzdravení a štěstí a jako magnet mě k sobě přitáhl příběh ZINZINA a lidé v něm. 

 

Ze zákaznice jsem se stala patrnerkou ZINZINA. 

 

Teprve v srpnu 2022 jsem si udělala s pomocí Zdeňky první ZINZINO krevní test. Nevím, jak by moje výsledky vypadaly, kdybych už olej neužívala.


Se ZINZINEM to bylo ale úplně jinak, protože jsem si na sobě ověřila, že mi oleje opravdu hodně pomáhají. K tomu jsem si přečetla knížku od Dr. Paula Claytona – Ať je jídlo vaším lékem. Nová cesta ke zdraví, uzdravení a štěstí a jako magnet mě k sobě přitáhl příběh ZINZINA a lidé v něm. 

Ze zákaznice jsem se stala patrnerkou ZINZINA. 

Teprve v srpnu 2022 jsem si udělala s pomocí Zdeňky první ZINZINO krevní test. Nevím, jak by moje výsledky vypadaly, kdybych už olej neužívala.

První výsledek testu září 2022

Druhý výsledek testu únor 2023

Zvýšila jsem dávky oleje a přidala celý zdravotní protokol. Test po půl roce dopadl skvěle!

zinzino

Prý zase znovu zářím. Ano, já vím. Změnila jsem návyky, vyčistila hlavu (alespoň trochu) a dávám tělu živiny, které potřebuje. Když se mě někdo zeptá, jak to dělám, že tak zářím, tak odpovídám: Prostě ZINZINO a životní styl.

 

Nedávno jsem se potkala s jednou paní, probíraly jsme úplně jiné věci, až mi najednou povídá: “Vy nemáte vůbec žádné vrásky, kolik vám je vlastně let?”. Odpověděla jsem, že za to vděčím ZINZINU a že je mi 47. Paní odpověděla, že by mi neřekla víc než 40. Popravdě, já se taky na 47 necítím, věk je jenom číslovka… ZINZINO má navíc dokonce dokonalou kosmetickou řadu. 

 

Všechno se vším souvisí a každý to ví. Chci být zdravá a být tu v plné kondici co nejdéle to půjde, jedno z mých dětí je ještě hodně malé. Pokud máte stejný cíl, tak se mi prostě jen ozvěte a všechno probereme. Nejste na to sami, ani já nejsem, protože mám Zdeňku Prušákovu Řepovou, ale většinou existuje nějaké řešení. 

PS: Lidi, kterým pomáhám, rozhodně neléčím. Nekladu si v žádném případě za cíl nahradit účinnou odbornou pomoc, nebo od ní dokonce odrazovat. Pomáhám lidem zvládat těžké situace a měnit zaběhané způsoby jejich řešení, pokud nevedou k žádoucím výsledkům. V případě psychické nebo fyzické nemoci v medicínském smyslu je mým cílem jednoznačně s medicínou spolupracovat a člověka, jemuž pomáhám, motivovat a podporovat ve veškerých krocích, které mohou vést ke zlepšení jeho situace a stavu, tedy samozřejmě i ve spolupráci s lékařem nebo terapeutem.Přejít nahoru