DANUŠE NERUDOVÁ 
(2022 – 2023)

Členka týmu kontaktní kampaně, tvorba strategie a budování celorepublikového týmu dobrovolníků a dobrovolnic, kteří pomáhali v kampani. Příprava, realizace a organizace kontaktní kampaně a celorepublikových setkání, mentální a psychická podpora pro tým dobrovolníků a péče o ně.

MILION CHVILEK PRO DEMOKRACII
(2018 – 2020)

Členka spolku a týmu, budování a péče o FB komunitu, včetně odpovídání na tisíce zpráv doručených na FB Chvilek, budování, strategie a realizace a vedení celorepublikové sítě, participace na přípravě strategie a realizace všech demonstrací a dalších událostí v Praze i po celé ČR. 

SPOLEČNĚ TO DÁME
(2018 – 2019)

Vedení platformy složené z dobrovolníků a dobrovolnic, která původně vznikla ve druhém kole prezidentských voleb 2018 a měla za cíl pomoci Jiřímu Drahošovi ke zvolení. Součástí dobrovolnické práce po volbách bylo vedení a především propojování lidí v celé ČR a organizace 4 setkání v divadle Braník a Archa, Na Cucky a v Brně plus organizování událostí ve veřejném prostoru. Společně to dáme tak úplně přirozeně položilo část základů budoucí struktury sítě Milionu chvilek.

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
(2009 – 2014)

Ředitelka Hlavní kanceláře, pod kterou spadá veškerá administrativní agenda spojená s politickým působením hnutí. Mimo mnoha jiných agend, šlo především o řízení Hlavní kanceláře a celorepublikové struktury krajských tajemníků a tajemnic, organizování celostátních sněmů a veškerých jednání vedení hnutí, tvorba, organizace a realizace volebních kampaní na všech úrovních (komunální, krajské, celostátní, evropské) zahrnující od léta 2009 úzkou spolupráci s TOP 09.

Přejít nahoru